W dniu 20 grudnia 2024 roku  zostały wręczone nagrody zdobyte w XVIII edycji konkursu  plastycznego „Magiczni i realistyczni mieszkańcy lasu”, którego organizatorem było Nadleśnictwo w Przysusze.

W kategorii klas V-VIII zostały nagrodzone:

Malwina Fidos z kl. VI a  - I miejsce,

Gabriela Golińska  z kl. VII c - III miejsce.

Pozostali uczestnicy otrzymali upominki. Głównym celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży szkolnej tematyką przyrodniczą, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z fauną i florą polskich lasów.

Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów!

opracowała: Ewa Zwolska