W dniu 20 grudnia 2024 roku zostały wręczone nagrody zdobyte w XVIII edycji konkursu plastycznego „Magiczni i realistyczni mieszkańcy lasu”, którego organizatorem było Nadleśnictwo w Przysusze.
W kategorii klas V-VIII zostały nagrodzone:
Malwina Fidos z kl. VI a - I miejsce,
Gabriela Golińska z kl. VII c - III miejsce.
Pozostali uczestnicy otrzymali upominki. Głównym celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży szkolnej tematyką przyrodniczą, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z fauną i florą polskich lasów.
Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów!
opracowała: Ewa Zwolska














