Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej z Klasami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie informuje o rozpoczęciu rekrutacji do oddziałów sportowych klas IV Publicznej Szkoły Podstawowej z Klasami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie od 1 marca 2022 roku.

Informacje ogólne

 Zasady przyjmowania do oddziałów sportowych klas IV Publicznej Szkoły Podstawowej z Klasami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie określone zostały w:

  1. Ustawie z dnia 14 grudnia 2016 r.- Prawo oświatowe (Dz. U. z 2021 r., poz. 1082 ze zm.);
  2. Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 marca 2017 r. w sprawie oddziałów i szkół sportowych oraz oddziałów i szkół mistrzostwa sportowego (Dz. U. z 2020 r. poz. 2138);
  3. W zarządzeniu Nr 11.2022 roku Wójta Gminy Wieniawa z dnia 26 stycznia 2022 roku w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2022/2023 do oddziałów sportowych klas IV Publicznej Szkoły Podstawowej z klasami sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie;
  4. Regulaminie rekrutacji do oddziałów sportowych klas IV Publicznej Szkoły Podstawowej z Klasami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie.

 

Postępowanie rekrutacyjne przeprowadza komisja rekrutacyjna powołana przez dyrektora szkoły.

Pobieranie druku wniosku

Wnioski rekrutacyjne należy składać do sekretariatu szkoły (osobiście lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) od 1 marca 2022 roku.

 

Z poważaniem,

Dyrektor szkoły

mgr Rafał Pawlikowski