Erasmus+

WARSZTATY KULINARNE ERASMUS+ (2)

WARSZTATY KULINARNE Z UDZIAŁEM EKSPERTÓW DS. ŻYWIENIA
– ERASMUS+ W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ Z KLASAMI SPORTOWYMI IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W WIENIAWIE

Mija trzeci rok realizacji w PSP w Wieniawie projektu pt. „BREAKING BARRIERS AND GROWING HEALTHY FUTURES, A NEW EUROPE”/Pokonywanie barier, kształtowanie zdrowych nawyków/Nowa Europa. Projekt ten realizowany jest w ramach programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Erasmus+
w Sektorze: Edukacja Szkolna Akcja 2 Partnerstwa strategiczne. Współpraca Szkół.Projekt obejmujący okres trzech lat, szkoła w Wieniawie rozpoczęła 1 września 2016 roku.

Czytaj więcej: WARSZTATY KULINARNE ERASMUS+  (2)

Wyjazd do Nadleśnictwa (2)

„Cudze chwalicie, swego nie znacie" to fraza, która idealnie podsumowuje wrażenia uczestników projektu Erasmusplus z wyjazdu do Nadleśnictwa Przysucha. W poniedziałek 17 maja grupa uczniów działających w drużynie Erasmusplus z PSP w Wieniawie w ramach realizacji zadań projektu: "Breakingbarriers, growinghealthyfutures" odwiedziła ścieżkę dydaktyczno-przyrodniczą "Rawicz". Nasi uczniowie mieli do pokonania około 7km trasy wytyczonej w kompleksie leśnym nieopodal budynku Nadleśnictwa.

Czytaj więcej: Wyjazd do Nadleśnictwa (2)

Wizyta uczestników projektu Erasmus+ w naszej szkole

W dniach od 11 marca do 16 marca 2018 roku Publiczna Szkoła Podstawowa z Klasami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie będzie przyjmować gości z pięciu szkół partnerskich w ramach projektu współfinansowanego  przez Unię Europejską z programuErasmus+, Sektor: Edukacja Szkolna, Akcja 2: Partnerstwa Strategiczne. Współpraca szkół. Realizację projektu pt. „Breaking Barriers and Growing Healthy Futures, a New Europe”/”Pokonywanie barier i kształtowanie zdrowych nawyków, nowa Europa”, obejmującego okres trzech lat, szkoła w Wieniawie rozpoczęła projekt od 1 września 2016 roku.

Czytaj więcej: Wizyta uczestników projektu Erasmus+ w naszej szkole

Wyjazd na Litwę w ramach projektu Erasmus

W dniach 7-13 października 2018 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej z Klasami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie– Jagoda Kądziela, Julia Michalska, Oliwia Michalska, Magdalena Bisińska oraz Kacper Babicki wzięli udział w międzynarodowej wymianie uczniowskiej w ramach projektu współfinansowanego  ze środków Unii Europejskiej z programuErasmus+, Sektor: Edukacja Szkolna, Akcja 2: Partnerstwa Strategiczne. Współpraca szkół.

Czytaj więcej: Wyjazd na Litwę w ramach projektu Erasmus

Erasmus+ wyjazd do Francji

 

 

 

 

 

Erasmus+ wyjazd do Francji,
La Chapelle en Serval

 

     W dniach 2.04-8.04.2017r.uczniowie ZSO w Wieniawie - Mikołaj Michalczyk, Klaudia Jakubczyk oraz Aleksandra Łochnicka wzięli udział w międzynarodowej wymianie uczniowskiej w ramach projektu współfinansowanego  przez Unię Europejską z programu Erasmus+, Sektor: Edukacja Szkolna, Akcja 2: Partnerstwa Strategiczne. Współpraca szkół. Opiekunkami wyjazdy były nauczycielki języka  angielskiego - p. Katarzyna Kalita, szkolny koordynator projektu i p. Anna Piasta.

Czytaj więcej: Erasmus+ wyjazd do Francji

Wyjątkowi goście w Wieniawie

W dniach 11–16 marca 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej z Klasami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie przebywali niecodzienni goście. Uczniowie i nauczyciele z pięciu partnerskich szkół, uczestniczących w programie Erasmus+ ,,Breaking Bariers and Growing Healthy Futures, a new Europe”.

Czytaj więcej: Wyjątkowi goście w Wieniawie 

Wyjazd do gospodarstwa sadowniczego

               

W dniu 20.10.2017 r grupa Erasmus+ w PSP z Klasami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie wyruszyła do gospodarstwa sadowniczego w Komorowie. Wyjazd odbył się w ramach projektu pt. „Breaking Barriers and Growing Healthy Futures, a New Europe” (Pokonywanie barier i kształtowanie zdrowych nawyków, nowa Europa) z programu Erasmus+, wpółfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Czytaj więcej: Wyjazd do gospodarstwa sadowniczego

Podsumowanie działania Erasmus+

Mija drugi rok realizacji w PSP w Wieniawie projektu pt. „BREAKING BARRIERS AND GROWING HEALTHY FUTURES, A NEW EUROPE” w ramach programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Erasmus+ w Sektorze: Edukacja Szkolna Akcja 2 Partnerstwa strategiczne.

Czytaj więcej: Podsumowanie działania Erasmus+

Erasmus+ wyjazd do Włoszech

 

W dniach 19.11-25.11.2017r. uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej z Klasami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie– Natalia Markowska, Zuzanna Figarska, Łucja Stanik oraz Wiktoria Nowak wzięły udział w międzynarodowej wymianie uczniowskiej w ramach projektu współfinansowanego  przez Unię Europejską z programu Erasmus+, Sektor: Edukacja Szkolna, Akcja 2: Partnerstwa Strategiczne. Współpraca szkół.

Czytaj więcej: Erasmus+ wyjazd do Włoszech

Grupa Erasmus+ na Festynie Środowisko Przyjazne Pszczołom w Przysusze

Dnia 1 października 2017 roku uczniowie wraz z nauczycielami z grupy Erasmus+ z Publicznej Szkoły Podstawowej z Klasami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie wzięli udział w festynie „Środowisko Przyjazne Pszczołom” wraz z uczestnikami biorącymi udział w konkursach przygotowanych przez organizatorów festynu.

Czytaj więcej: Grupa Erasmus+ na Festynie Środowisko Przyjazne Pszczołom w Przysusze